Hakkımızda

Misyonumuz

Müşteri beklentileri doğrultusunda satış öncesi, satış ve satış sonrası süreçlerde güvenilir ve etkili bir biçimde hizmet sunmaktır. Firma ortakları olarak gördüğümüz müşterilerimiz ile bir bütün olarak, Alüminyum Piyasasında kalite ile özdeşleşen marka değerimizi ve pazar payımızı her geçen gün arttırmak, Alüminyum Sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle piyasada belirleyici olmaktır.

Vizyonumuz

Gelen talepleri en kısa sürede ve en hızlı şekilde sonuca ulaştırarak müşteri memnuniyetini daima en yüksek seviyede tutmak. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyerek bu ilişkilerin daimi olmasını sağlamak. Teknolojilere ve değişime ayak uydurarak sürekli gelişmek ve iyileşmek. Kalite ve değerlerimizden asla ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak.

2014

Piyasada kullanılan çeşitli alüminyum profilleri, kompozit paneller, aksesuarlar ve yalıtım malzemeleri satışı ile hayatına başladık.

2017

Başta Çuhadaroğlu olmak üzere bir çok değerli markayı da bünyesine katarak ürün yelpazesini 3 bin metrekare alanda ve piyasa koşullarına göre oldukça fazla ürün stoğu ile sizlerin hizmetine devam etmektedir.

2020

Ürün çeşitliliği yanında Ofis bölme sistemleri uygulamasına da başlayan firmamız, çağımızın mimari gerekliliklerine de çözüm üretmektedir.

Kuzeyler Alüminyum Tanıtım Filmi