Alüminyum Levha

Alüminyum Levha

Alüminyum Levha Panel

Alüminyum Levha

Eloksal kaplamaya uygun olan, sıcak hadde alaşımlı alüminyum levhalar stoklarımızda bulunmaktadır. Otomotiv sektöründe, hafifleştirilmeye yönelik kullanılan spesifik alüminyum malzemeler özellikle kamyonların yakıt depolarında, otobüslerin kapılarında, bagaj kapaklarında, ve ara paravanlarda kullanılmaktadır. Bu malzemeler rijit yapısından dolayı, ek olarak reklam sektöründe, trafik levhalarında, reklam panolarında, stand ve kiosk yapımlarında kullanılmaktadır. Bu malzemelerin kesimi genellikle lazer ve sujeti ile yapılmaktadır. Stoklarımızda bulunan alüminyum levhalar lazer kesimi için özel, patlamayan tek taraflı PVC kaplıdır.

Ayrıca mukavemeti yüksek ve dekoratif özelliği olan çetalı alüminyum levhalar özellikle gemi sanayinde kullanılmak üzere stoklarımızda bulunmaktadır.

Rulo boy kesme makinası yatırımımız ile sizlere artık istenilen boylarda malzemeler keserek hizmet etmekteyiz. Böylece standard ölçülerde malzeme almak yerine, istediğiniz boylarda kesim yaparak, fire maliyetinizi azaltarak karlılığınızı artıracaksınız.

Dilerseniz CNC kesim ile dekoratif mesh olarak da uygulanabilir.

Mesh Örnekleri
Mesh Örnekleri
Mesh Örnekleri
Mesh Örnekleri